Greenline

Profine ražo jaunās paudzes greenline profila sistēmas,kas ir pilnīgi svina nesaturošas,bet kā stabilizators tiek izmantots cinks un kalcijs.Logi, kas izgatavoti, izmantojot KBE tehnoloģiju, ir vieni no drošākajiem pasaulē. Kalcijs un cinks palīdz profilam saglabāt sniegbaltu krāsu un pēc taustes patīkamu faktūru. 

Vācu firma Profine ražo daudzveidīgas greenline profila sistēmas TROCAL,KOEMERLING, KBE, pateicoties daudzveidīgām profila sistēmām ir iespējams piedavāt plašu daudzveidīgas formas, krāsu un funkciju logu un durvju klāstu. Uzņemuma galvenās produkta vērtības  ir  kvalitāte, energoekonomija un  komponentu ekoloģiju.

 nnnn.jpg

Iegādajoties un lietojot TROCAL, KOEMERLING, KBE logus un durvis Jūs iegūstat:

  • Izcilu siltumaizolāciju un līdz ar to enerģijas ekonomiju. Vācu firmas Profine greenline logi un durvis tiek ražoti no greenline PVC profiliem 6 kameru energoekonomiskiem bez svina profiliem ar orģinālām vācu gumijām savienojumā ar energoekonomiskām stikla paķetēm koeficientu U -05 W/m2K , tas nozīmē Jūs ietaupat 40% siltumenerģijas!

 

  • Greenline PVC loģi un durvis pateicoties komponentu ekoloģiskumam kalpo 30 gadi un ilgāk, kā arī ir bez liekas apstrādes nododami otreizējai pārstrādei jo ir draudzīgi videi,  nesatur svinu un citus smagos metālus!

 

  • Greenline logi un durvis ir antialergisķi, nerada nekādas alerģiskas reakcijas, kas var rasties no svina saturošiem PVC profiliem

        

 

GREENLINE logi un durvis bez svina ir unikāli,kas garantē viss augstāko kvalitāti un komforta līmeni mūsu klientiem!

greenline certificate.pdf